KURSY HIRUDOTERAPIA OPINIE ŁÓD¬ KIELCE PIJAWKI LECZNICZE

Akademia Zdrowia Rehabilitacja Łódź Przychodnia Hiduroterapia Łódź Larwoterapia Kosmetologia Kursy hiduroterapii

Kurs Hirudoterapii

Opinie o kursie"Brałam udział w kursie hirudoterapii w terminie 28 luty – 3 marca 2013r. Najbardziej podobały mi się wykłady dot. anatomii i fizjologii człowieka pani dr Ewy Borowiak oraz wykład dot. psychologii obsługi pacjenta pani Małgorzaty Mistrzak. Na pochwałę zasługuj± zajęcia praktyczne, dobrze przygotowane, przygotowuj±ce do prowadzenia działalno¶ci. Jednak czuję niedosyt godzin po¶więconych zajęciom praktycznym. Bardzo dziękuję za fantastyczn± organizację kursu i wspaniał± opiekę pani Dagmary. Dziękuję."

"Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia z anatomii, budowy pijawek i przepisy dot. hirudoterapii. Pomoc Pani Dagmary – chęć dzielenia się do¶wiadczeniem."

"Jestem bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany poziomem kursu oraz zakresem wiedzy przekazanej mi podczas tego kursu. Widać wysoki poziom umiejętno¶ci przekazywania wiedzy przez wykładowców oraz chętne odpowiedzi na nasze częste i nie zawsze m±dre pytania."

"Dzięki temu kursowi zdobyłam wiedzę z hirudoterapii. Najbardziej zadowolona jestem z zajęć praktycznych. Dużo informacji otrzymałam w luźnej rozmowie z p. Dagmar±. Bardzo interesuj±cy był wykład p. Borowczyk."

"W zwi±zku z moim uczestnictwem w kursie hirudoterapii w dniach 28 luty – 3 marca 2013 r. uważam, że kurs był przygotowany bardzo dobrze. Wykładowcy kompetentni i prowadz±cy zajęcia z wielkim zaangażowaniem. Organizacja kursu bardzo dobra."

"Z kursu jestem bardzo zadowolona. Bardzo przyjemni wykładowcy."

"Chciałabym t± drog± podziękować za kurs, sposób przekazania wiadomo¶ci i organizację. Dziękuję."

Kontakt KURSY HIRUDOTERAPIA OPINIE ŁÓD¬ KIELCE PIJAWKI LECZNICZE

Akademia Zdrowia Instytytut Medycyny Holistycznej - KURSY HIRUDOTERAPIA OPINIE ŁÓD¬ KIELCE PIJAWKI LECZNICZE

Centrala - ul. ks. Piotra Skargi 12, 93-036 Łódź
tel. 790 731 253, 511 271 870, 791 842 977, 507 164 899, 42 280 92 00